Filtreler

Kordaj

Tenisçilerin oyunlarını daha keyifli ve verimli hale getirmelerini sağlayacak kordaj modelleri, değişik beden alternatifleri ile SPX’in ayrıcalıklı ürün kataloğunda sizleri bekliyor!

Yüksek Verim İçin Doğru Kordaj Seçimi

Teniste yüksek performans için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birini kordaj seçimi oluşturur. Oyuncuların tecrübe düzeyleri, oynama sıklığı ve oyun stillerine göre tercih edilmesi gereken kordaj türleri; farklı sertlik derecelerine uygun olarak üretilmektedir. Buna göre oyuncular dengeli bir vuruş yapmak ve raketlerine kontrollü şekilde ivme kazandırmak amacıyla kordajlarını, ihtiyaç duydukları tansiyon derecesini ve kordaj aralığını göz önünde bulundurarak seçmelidir.

Tenis Raketiniz İçin İdeal Kordaj Modelleri SPX’te!

Siz de çocuğunuz veya kendiniz için raket türüne, oynama sıklığınıza ve seviyenize en uygun kordaj modelini bulabilmek adına SPX’in online mağazasına göz atabilirsiniz. Babolat, Dunlop gibi güvenilir markaların üretimiyle sizlere ulaşankordaj türlerinin özelliklerini SPX’in ürün kataloğunda ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri günün her saati sipariş verebilirsiniz!

    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.