Filtreler

Kayak Ekipmanları

Ekstrem ve outdoor sporlar başta olmak üzere birbirinden farklı pek çok spor dalında kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan zengin ürün yelpazesiyle SPX, sporcuların kayak yaparken üst seviyede verim almalarını sağlayacak ekipman ve kıyafet seçeneklerini online mağazasında sizlerle buluşturuyor!

Dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım yaratan kayak ekipmanları ile mevsim koşullarına kusursuz uyum gösteren kayak kıyafet ve aksesuarlarının yetişkin ve çocukların gereksinimlerine uygun olarak üretilmiş modellerini SPX’in online kataloğunda bulmanız mümkün!

Maksimum Verim Sağlayacak Kayak Ekipmanları

SPX’in online kataloğundaki ekipmanlarını; güçlü yer tutuşu ve keskin manevra kabiliyetiyle öne çıkan kayak tahtası modelleri, dengeli bir sürüş için gereken kayak bağlamaları, esnek ve rahat hareket etme imkânı veren kayak ayakkabısı çeşitleri ve güvenliğinizi garantiye alacak kayak kaskları ve goggle seçenekleri oluşturuyor. Sporcuların kayak yaparken soğuk havalara karşı daha korunaklı ve konforlu olmalarına yardımcı olacak biçimde tasarlanmış kayak kıyafetleri ise; termal içlikler, kayak pantolonları, kayak montları ve polar modellerinden meydana geliyor. Bunların yanı sıra online katalogda sporcuların kıyafetlerini destekleyerek sert hava koşullarına karşı korunmasını sağlayacak eldiven, bere, yüz maskesi, termal çorap ve benzeri aksesuarlar da yer alıyor.

Severek yaptığınız kayak sporunu kendiniz veya çocuğunuz için daha güvenli, konforlu ve verimli hale getirmek istiyorsanız siz de SPX’in sanal mağazasındaki kayak modelleri ve aksesuarlarına göz atabilir; beğendiğiniz ürünleri 7/24 satın alabilirsiniz!

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:38