Filtreler

Çocuk Korumalık Modelleri

Çocuğunuzun sportif aktivitelerde yaşayabileceği düşme, çarpma ve benzeri durumlarda güvenliğini sağlayacak çocuk korumalık modellerine, SPX’in online mağazası üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz!

Çocukların hassas beden yapıları dikkate alınarak tasarlanmış çocuk korumalık modelleri, düşme veya çarpmaların yaşanabileceği çeşitli spor faaliyetleri sırasında çocuğunuzun darbe alma ihtimali yüksek bölgeleri için tasarlanan oldukça rahat ve dayanıklı ürünler olarak öne çıkıyor. Özellikle kayak, snowboard gibi çocuklar için nispeten sert olan spor dallarında gerçekleşen ani kaza durumlarında kalça, sırt, bel gibi bölgelere gelen darbeyi dağıtarak çocuğunuzun alabileceği zararı en aza indiren çocuk korumalık modelleri; maksimum korumanın yanı sıra gün boyunca konforlu bir kullanım da sağlar.

Snowboard pantolonları gibi çeşitli katların içine rahatlıkla giyilebilen çocuk korumalıkları, farklı beden seçenekleriyle SPX’in online mağazasında bulabilirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyacına uygun olarak seçebileceğiniz çocuk korumalık modellerini, online katalog üzerinden dilediğiniz her an sizlere sunulan dönemsel indirim fırsatlarından da yararlanarak satın alabilirsiniz!

    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.